СклоКрафт

Пластикові вікна з кватиркою: стильно, функціонально, практично

Про переваги пластикових вікон сьогодні знають навіть діти - це комфорт, практичність і гарний сучасний дизайн. Оснащені поворотно-відкидною фурнітурою, ці віконні системи швидко витіснили орні дерев'яні конструкції зі стулками. Здавалося б, провітрювання приміщення тепер має бути просто ідеальним, але, як з'ясувалося, це не завжди так. І сьогоднішні замовники все частіше вибирають пластикові вікна з кватиркою, а виробники всіляко вдосконалюють цей функціональний віконний елемент.

Вікно ПВХ зі звичною кватиркою: особливості та переваги

Кардинальних відмінностей у пластикових вікон з кватиркою на перший погляд немає. І все ж модернізований варіант має свої особливості. Кватирки для віконних ПВХ систем обов'язково обладнуються склопакетом і пропонуються в наступних виконаннях:

  • Врізна кватирка. Це найдорожчий варіант з бездоганною естетикою. Виразний кватирковий елемент і за кольором, і за розміром точно відповідає вікну, що є складовою частиною віконного профілю. Основні переваги цієї конструкції - міцність і довговічність.

  • Розрізна кватирка. Установка елемента проводиться в готовий віконний профіль шляхом розрізання однієї зі стулок. Кріплять її на накладних петлях, проводиться заміна склопакету. Переваги цього виду - можливість оснастити стандартні пластикові вікна функціональним елементом без їх заміни. Мінус - конструкція не дуже надійна і виглядає не дуже естетично.

  • Ковзаюча. Ексклюзивний варіант під замовлення. Скло кріпиться на горизонтальних полозах, що виконують функцію фіксаторів і напрямних для її пересування. Конструкція дуже нетривка.

Кватирки можуть встановлюватися як в глухі вікна, так і комбінуватися з різними видами стулок; можуть бути стандартного орного типу, а також за бажанням обладнуються поворотно-відкидною фурнітурою.

5 причин для установки вікон ПВХ з кватиркою

Хоча на пластикові вікна з кватиркою ціна вища, є кілька вагомих причин для установки саме цього варіанту. Розглянемо їх більш детально.

  • Головна функція кватирок в ПВХ вікнах - зручне провітрювання будинку без переохолодження приміщення і без протягів.

  • Вікно ПВХ з кватиркою - ідеальний варіант для сім'ї з малюком. Навіть повністю відкрита стулка не представляє небезпеки для малюка, так як знаходиться досить високо.

  • Кватирка з москітною сіткою стане непереборною перешкодою і для домашніх вихованців - кішок, птахів.

  • Невелика площа стулки дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим і доступ свіжого повітря в спальню, на кухню і в дитячу кімнату в будь-який час року. Безумовні переваги конструкції - можливість провітрювання без відкриття всієї стулки. Холодне повітря, що надходить з вулиці, встигає перемішуватися з теплим повітрям вгорі приміщення.

  • Перед відкриттям немає необхідності звільняти підвіконня, а рослини, що знаходяться на ньому, не замерзнуть.

І, звичайно, варто відзначити практичність і довговічність пластикових віконних систем з кватирками. Фурнітура практично не зношується через малу вагу стулки, а за рахунок зайвої перемички відбувається рівномірний розподіл навантаження і вікно довше не вимагає ремонту і заміни. Користуватися таким вікном зручно і приємно, що доведено тривалою практикою.