Remontuem

Встановлення нових вікон

Замінити старі дерев'яні рами новими пластиковими мріють багато хто, але далеко не всі наважуються на клопоти з цим пов'язані. Саме тому багато фахівців радять від початку до кінця довіритися професіоналам, але часто цього або просто не хочеться робити, або шкода витрачати гроші. Але навіть якщо господарі квартири зважилися розлучитися з певною сумою для установки склопакетів під час ремонту, то не буде зайвим дізнатися кілька нюансів, які можуть згодитися. Шо саме вибрати - дерево або пластик? Кожен повинен сам відповісти на це питання, так як і те й інше має свої мінуси і плюси. Для когось важливіше екологічність, а для когось - якісна шумоізоляція, а хтось просто хоче позбутися від старих скрипучих рам.

Пластикові вікна і натяжні стелі в розстрочку може собі дозволити велика кількість людей. З чого почнеться монтаж і того і іншого? З вимірів. Цей процес має сенс проконтролювати. Всі параметри повинні бути зняті не тільки всередині квартири, але і зовні. Це дозволить уникнути неприємних несподіванок при установці нових рам. Якщо дерев'яні можна буде підправити і підігнати прямо на місці, то ось з пластиком таке не вийде.

Установку має сенс довірити фірмі-виробнику, так як ніхто, крім них, не знає всіх особливостей тієї чи іншої моделі склопакету. А «ліва» компанія може просто відмовитися від монтажу, пославшись на те, що товар спочатку бракований.

Натяжні стелі, вартість установки яких приблизно дорівнює монтажу нових вікон, має сенс встановлювати після обклеювання шпалер. А ось підготовка простору під нові рами повинна вестися з самого початку ремонту. Необхідно звільнити місце для зберігання склопакетів до установки, виділити кут під будівельне сміття, а також прибрати всі меблі від вікна в радіусі кількох метрів.

Не буде зайвим заздалегідь домовитися про те, як і де будуть встановлені укоси і відливи, так як в іншому випадку це доведеться робити батькові сімейства. Це саме можна сказати і до регулювання вікна через 2-3 дня після монтажу, такий термін потрібен на висихання піни і усадки.

Якщо планується ремонт, при якому оновиться сантехніка, будуть замінені вікна та встановлено натяжні стелі, м Львів це або будь-яке подібне місто, тут не має значення, краще замовляти такі роботи у професіоналів, чий досвід підтверджений великою кількістю клієнтів. При підписанні договору важливо знайти оптимальне співвідношення між ціною і якістю, так як зайва економія може сильно вдарити по зовнішньому вигляду квартири, а величезні витрати завдадуть шкоди сімейному бюджету.