Італія - ​​країна, в якій ви завжди знайдете безкоштовну піцу

Тепер словом «піца» називають практично будь-який пиріг, який має будь-яких начинку. В принципі, це правильно, адже саме так вона і виглядає, але оригінальна італійська піца - це окрема розмова. А для того щоб гості і корінні жителі Італії не забували про те, що саме називають справжньою піцою, місцеві ресторани і піцерії час від часу влаштовують спеціальні заходи і акції, на яких можна покуштувати дуже смачні ласощі. У цій країні навіть існує свято піци, під час якого кожен бажаючий має можливість спробувати безкоштовне частування в обмін на участь в різних конкурсах.

Кухарі Італії нерідко знаходять більш благородні способи пригостити кожного бажаючого піцою. Наприклад, не так давно на головній площі Неаполя сталася масова роздача цієї страви. Всі без винятку бажаючі могли отримати шматок піци, лише підійшовши до машини, з якої її роздавали. Ініціаторами цієї акції виступили члени Асоціації неаполітанських кухарів - таким способом вони висловлювали протест проти занадто високих цін на піцу в ресторанах Неаполя. Кухарі обурювалися тим, що ціни на піцу в меню ресторанів ростуть набагато швидше, ніж ціни на продукти і, відповідно, ціни на піцу істотно перевищують вартість інгредієнтів, що входять до її складу. Ця акція проводилась з метою роздати жителям 5000 піц за один день, для того щоб знизити попит на продукцію ресторанів.

Спостерігаючи за тим, як великі ресторани і асоціації безкоштовно роздають піцу, такий же практикою починають займатися невеликі піцерії в Італії, які прагнуть створити собі рекламу і поліпшити власний бізнес.

Наприклад, розташована в Маранелло піцерія Ristorante Teatro Caruso di Papozze роздає безкоштовну піцу кожному водієві, який отримав штраф за перевищення швидкості. Пояснити це дуже просто, адже саме в цьому місті розташований завод Ferrari, і по вулицях весь час їздять множинні шанувальники цієї фірми і тест-пілоти компанії. З метою посилення контролю над швидкісним режимом міська адміністрація встановила двонаправлені камери-радари, відкривши тим самим полювання на порушників. Тепер кожен хто перевищив швидкість близько знаменитого заводу зобов'язаний платити штраф. Для людей, які керують цими автомобілями, обмеження швидкості просто дико - вулицями рухатися можна зі швидкістю не більше 50 км / год. Відповідно, немає ніяких сумнівів в тому, що з'являться порушники. Саме для них піцерія підготувала безкоштовну піцу в якості заохочувального призу. Питання лише в тому, чи будуть постраждалі водії їхати в піцерію, яка знаходиться в 200 кілометрах від міста.

Кожен спосіб поширення піци хороший, безкоштовним подарункам люди раді завжди, а жителі Італії користуються будь-якою можливістю набити ціну національній страві своєї країни, яка і так відомо у всьому світі.